Абонементне обслуговування

Абонентське обслуговування в рекрутингу - це скорочення витрат компанії на підбір персоналу, тому що її вартість істотно нижче вартості класичного рекрутингу.

Якщо у вас є потреба в комплектації персоналом нового або реорганізованого напрямки діяльності, або у вас виникла потреба в підборі фахівців протягом 1-3 місяців, або ви шукаєте незалежних експертів із зовні, для підбору та управління, то послуга абонементного рекрутингу для Вас очевидна.

"Абонементне обслуговування" передбачає знижку на підбір персоналу до 20%.

Висока кваліфікація наших експертів по підбору персоналу, наявність власної великої бази резюме, яка оновлюється щодня, і високі стандарти роботи, дозволяють нам вибрати кращий кваліфікований персонал і побудувати ефективну кадрову політику. Все це забезпечує компанія замовникам послуги абонентського рекрутинга якість роботи підібраного персоналу.

«Абонементне рекрутингове обслуговування» від нашої компанії з підбору персоналу полягає у наступному:

  1. Абонентське рекрутингове обслуговування для компаній реалізовується через договір, який укладається після зустрічі з компанією замовником. На зустрічі ми уточнюємо потреба в персоналі, вивчаємо корпоративну культуру організації. поставлені завдання перед співробітниками і спільні бізнес ціли компанії.
  2. Мінімальний термін дії договору абонентського обслуговування 3 місяці.
  3. Договір дозволяє ранжувати категорії персоналу на підбір
  4. Наша компанія, у випадках побажання замовника, бере на себе повністю весь кадровий документообіг і відповідальність за трудові правовідносини.
  5. Ми залишаємо за собою контроль якості та ефективності роботи персоналу
  6. Всі ротації і заміни проводитися безкоштовно
  7. Наша компанія безкоштовно навчає кадровий персонал компанії ефективній роботі
  8. Оплата проводиться щомісячно, в розмірі встановленої тарифної суми, на протязі строку, встановленого договором абонентського обслуговування, незалежно від кількості та категорії підібраних фахівців.

Наша кадрова компанія, враховує особливості ведення господарської діяльності нашими клієнтами, тому ми завжди обговорюємо пропозиції та специфіку абонентського обслуговування кожної окремої організації.

Підбір персоналу