Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Digital marketing - прогресивні професії, особливості

  Буквально щодня з'являються нові перспективні, а часто ще й високооплачувані професії. Одна з таких професій носить назву «digital marketing». Але що ж саме являє собою цей самий «digital marketing» або, російською мовою, «цифровий маркетинг», як багато можуть заробляти представники даної професії? Відповіді на ці та багато інших подібні питання дали нам фахівці компанії «Глорія». Нагадуємо, що Глорія - це добре відома українська рекрутингова компанія. Київ - ось основне місце роботи цього агентства, однак тут часто замовляють рекрутинг персоналу і представники іноземних фірм. Ця компанія - справжній дока в справі пошуку і відбору фахівців для підприємства. Тут точно знають як вести правильний підбір кандидата на ту чи іншу посаду, а все тому, що компанія працює за цим профілем вже більше 10 років.

 • Релокацію ТОП менеджерів, кого і де цінують з України

  Сьогодні все частіше можна почути такий термін, як «релокацію персоналу». Більш того, і сам цей термін, і його застосування стає все більш актуальним для українських топ-менеджерів і не тільки. З огляду на це компанія «Глорія», головна галузь роботи якої - рекрутинг (Київ, Україна), а одна з ключових спеціалізація - пошук і побори ТОП менеджерів, вирішила нам дати пояснення з цього приводу.

 • Підбір IT-фахівців - одне з найскладніших напрямків рекрутингу

  Підбір IT-фахівців справедливо вважається одним з найскладніших напрямків рекрутингу. Це пов'язано з тим, що у працівників інформаційної галузі найчастіше є свій, унікальний погляд на світ. Крім того, нерідко у IT-фахівців присутні і деякі проблеми з комунікацією. Але що ж тоді робити? Як правильно вести it рекрутинг? Київ і його рекрутингове агентство «Глорія» дало нам відповіді на ці питання і нижче ми поспішаємо поділитися отриманою інформацією з вами.

 • Рекрутингове агентство Глорія: знаходимо IT таланти в будь-яких напрямках

  Розумний керівник абсолютно будь-якого сучасного підприємства цілком чітко розуміє, що його компанії не вдасться домогтися успіху без якісної ІТ-підтримки. Саме для цього сучасні бізнесмени якраз і починають шукати для своїх компаній відповідних фахівців. Але вся біда зазвичай полягає в тому, що багато сьогоднішніх підприємці, далекі від інформаційного світу, просто не розуміють, які саме ІТ-співробітники їм потрібні. І одна справа, якщо людина звертається в професійне рекрутингове агентство (Київ, благо, має в своєму розпорядженні такими в достатній кількості), і зовсім інша, якщо він вирішує вести підбір і пошук it фахівців своїми силами. У другому випадку проблем, труднощів і маси даремно витраченого часу просто не уникнути. Але якщо ви хочете вибрати саме такий шлях і професійна послуга «підбір персоналу» вам не до вподоби, сподіваємося, що невелика довідка, наведена нижче, дозволить вам трохи розібратися в ситуації і заощадити свої сили, нерви і гроші.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 10 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює по всій Україні і за її межами, ми забезпечуємо пошук співробітників для великих філіальних компаній, для компаній із регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Рекрутингове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.