Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Що написати в резюме, коли досвіду роботи не багато?

  Якщо досвіду роботи поки небагато, а уявити себе привабливому роботодавцю дуже хочеться, скористайтеся порадами досвідчених фахівців «Глорії» (рекрутингове агентство Київ, Липська, 19/7). Тут професійно виконують пошук і підбір персоналу, включаючи IT рекрутинг, бездоганно готують до роботи керівництву. Асортимент послуг підприємства дійсно дуже широкий.

 • Підбір персоналу за Договором, рекрутингове агентство Глорія

  Сьогодні пошук і підбір фахівців (Київ (Україна) чи мається на увазі або будь-яка інша локація - немає різниці), - це те, з чого, власне, починається створення будь-якої компанії. Якщо підприємство планує плідно заробляти, без цього етапу розвитку не обійтися. І найкращим чином з таким завданням впорається рекрутингова компанія з хорошою репутацією і, відповідно, досвідчені фахівці з підбору персоналу. Зрозуміло, подібне підприємство повинно не перший рік надавати послуги, а його співробітники володіти певним послужним списком.

 • Скільки відсотків роботодавців знаходять співробітників через рекрутингові агентства

  З кожним сезоном підбір персоналу Київ і вся країна (маються на увазі компанії і фірми різних напрямків діяльності) вважають за краще довіряти рекрутинговим агентствам з хорошою репутацією. Професійний пошук фахівців, тим більше подібний IT рекрутинг, а також підбір керуючого персоналу дають куди більш вагомі результати, ніж самостійні потуги в даній сфері. Розберемося, чому ж так вигідний саме професійний підбір персоналу. Київ, уточнимо, сьогодні пропонує послуги кількох десятків подібних агентств. Тому розповімо, як не помилитися у виборі свого рекрутера, а також з'ясуємо, який відсоток роботодавців, які підбирають собі кадри за допомогою рекрутингових агентств.

 • Робота для молодих it фахівців. Як знайти вакансію.

  Вже більше десяти років успішно виконує, і ефективний пошук працівників, і HR консалтинг, і кваліфікований підбір персоналу (Київ) рекрутингове агентство «Глорія». У цього підприємства сформувалася репутація справжнього профі на ринку праці. Кращі вакансії IT рекрутингового агентства «Глорія», при цьому, доступні і для молодих фахівців. Головне, не забути про тверезість і об'єктивності оцінки своїх можливостей, здібностей і зупинитися на тому напрямку діяльності, яке і спеціальності відповідає, і в повній мірі відповідає побажанням внутрішнього плану. Не завадить при виборі вакансії «ставити планку» на перспективу, тобто «Трохи вище голови».

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 10 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює по всій Україні і за її межами, ми забезпечуємо пошук співробітників для великих філіальних компаній, для компаній із регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Рекрутингове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.