Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Відвідування тренінгів і семінарів для робітників фірми

  Багато сучасних компанії відправляють своїх співробітників на тренінги і семінари. Але що взагалі є подібні заходи, чим вони відрізняються і чим схожі, для чого вони потрібні і чи варто витрачати на них час і кошти? Відповіді на ці та багато інших питань - далі.

 • На яку роботу беруть людей із обмеженими можливостями?

  Сьогодні ми б хотіли поговорити про актульні вакансії для людей із обмеженими можливостями. Причому ми відразу ж спішимо відмітити, що з розвитком інтернет-технологій кількість таких вакансій практично для всіх груп інвалідів істотно розширилось, зросло (це особливо актуально для людей із порушенням слуху, опорно -рухового апарату).

 • Яку роботу пропонують зарубіжні роботодавці українцям?

  Все більше наших співвітчизників прагнуть влаштуватись на роботу в ту чи іншу закордонну компанію. Але чи так добре там, "за бугром", як ми це думаємо. Саме на цю тему ми вирішили розпитати компанію, яка вже не один рік успішно здійснює пошук кваліфікованого персоналу - "Глорія". Ця рекрутингова компанія (Київ), а вірніше її спеціалісти розказали нам про рівень заробітної плати для робітників із України, розкрили найзатребуваніщі вакансії для приїжджих.

 • Чи хороший дохід приносять підробітки в Україні?

  Сьогодні ми хотіли б поговорити про підробіток. Зокрема, в даній публікації ми обговоримо, як часто наші співвітчизники вдаються до цієї самої підробці і як багато грошей від неї отримують. А ще ми озвучимо для вас деякі популярні способи отримання додаткового доходу і назвемо конкретні суми, які тим чи іншим способом ви зможете заробити.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 9 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює не тільки в Києві, але і в регіонах, «Глорія» має свою франчайзингову мережу філій - ми забезпечуємо підбір персоналу для великих філіальних компаній, для компанії з регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Наша рекрутингова компанія працює без передоплати.
 • Наша компанія стала першим рекрутинговим агентством, яке отримує свій гонорар за підбір персоналу тільки за фактом виходу співробітника на роботу.
 • Кадрове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.