Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Як потрапити в одну із самих ефективних ІТ компаній

  Найбільша нестача кадрів сьогодні відмічається в сфері it. Рекрутингове агенство Глорія в даній публікації розповість, як гарантовано потрапити в штат однієї із найперспективніших компаній даного напрямку.

 • Іноземні мови для роботи та бізнесу

  Хочете володіти істотною перевагою, як в розрізі кар'єрного росту, так і в плані особистих перспектив? Починайте вчити іноземні мови! Досконале знання однієї іноземної мови - вже норма для кожної освіченої людини, а вимоги сучасного ринку стоять на місці...Тому знову ж таки, і для роботи, і для бізнесу, вчити іноземні мови необхідно!

 • Відпочивати не час: чому варто шукати роботу влітку

  Вже так повелось, що більшість із нас сприймають літо, виключно як час для відпочинку - як той період, коли весь вільний час потрібно проводити біля річки або біля мангала із апетитно пахучим шашликом. Однак ця омана і якщо вам потрібно робота, то саме зараз - в жаркий літній сезон варто почати пошуки підходящого місця для майбутньої служби. Чому? Чим так хороший пошук роботи в літній час? Які переваги у пошуку потенціального місця служби в літній час? Розберемось.

 • Переваги роботи із кадровими агенствами

  Як сказав Марк Цукерберг - батько всесвітньо відомої соціальної мережі Facebook, люди можуть мати необхідні навички і бути достатньо розумними, але якщо вони не вірять в те,що робите ви, вони не принесуть вашому дому успіх. Але як же найти тих людей, які можуть повірити в вашу справу? Як збудувати підбір персоналу таким чином, щоб набрані співробітники не тільки мали потрібні знання, навички, але і ще були натхненні тим, що робите особисто ви? В цьому вам допоможе компанія із підбору персоналу. Загалом, далеко не всі поспішають звертатись в кадрові агенства. Чому? Можливо тому, що не розуміють,якими саме перевагами, достоїнствами може володіти сучасна рекрутингова компанія. Про це ми якраз і хотіли б вам розповісти далі.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 9 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює не тільки в Києві, але і в регіонах, «Глорія» має свою франчайзингову мережу філій - ми забезпечуємо підбір персоналу для великих філіальних компаній, для компанії з регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Наша рекрутингова компанія працює без передоплати.
 • Наша компанія стала першим рекрутинговим агентством, яке отримує свій гонорар за підбір персоналу тільки за фактом виходу співробітника на роботу.
 • Кадрове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.