Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Як подолати тривогу перед співбесідою?

  Почнемо з того, що ж собою представляє тривога? Популярний енциклопедичний віртуальний словник визначає її таким чином - емоція з негативним забарвленням. Основна складова тривоги - це відчуття невизначеності, відчуття негативу.

 • Чим фінансовий директор відрізняється від головного бухгалтера?

  В першу чергу, слід уточнити, що перший (фіндиректор) має право приймати рішення щодо витрачання грошових коштів. У другого такої можливості немає, але дана посадова особа відповідає за коректність реалізації таких операцій, а також відповідної звітності по ним.

 • Плюси і мінуси роботи на дому

  Друга перевага роботи вдома полягає в тому, що вам не потрібно буде витрачати дорогоцінний час на дорогу до офісу, яка в великих містах часом забирає навіть не хвилини, а годинни.

 • Підбір ТОП складу компанії

  Головне, що потрібно, якщо завдання - пошук і підбір персоналу, ставити на чільне місце такі критерії, як професіоналізм досягнень + особисту ефективність кандидатів. Вся справа в тому, що ці складові і характеризують найкращим чином кожного учасника так званої «топової» категорії співробітників.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 8 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює не тільки в Києві, але і в регіонах, «Глорія» має свою франчайзингову мережу філій - ми забезпечуємо підбір персоналу для великих філіальних компаній, для компанії з регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Наша рекрутингова компанія працює без передоплати.
 • Наша компанія стала першим рекрутинговим агентством, яке отримує свій гонорар за підбір персоналу тільки за фактом виходу співробітника на роботу.
 • Кадрове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.