Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Компанії для старту кар'єри в Україні

  Багато рекрутингові компанії (Україна) відомі своєю просвітницькою роботою. «Глорія» в цьому плані не виняток, провідні фахівці агентства регулярно публікують пости, що розповідають в популярній формі про те, як же здійснюється професійний підбір і пошук персоналу, it рекрутинг. Тема даної публікації - оптимальний вибір компаній для старту кар'єри в Україні.

 • Як вибрати фінансового директора

  Будь-який бізнес прямо залежить від рівня кваліфікації керуючої команди. Мова про тріаді гендиректора, комерційного та фіндиректора. У даній статті рекрутингова компанія (Київ) «Глорія» коротко розповість, на чому грунтується сьогодні пошук персоналу вищої ланки, а також, про ключові компетенції фінансового директора.

 • Які професії підходять для фріланс

  З кожним роком інтернет-професії стають все популярніші. Все логічно, адже підприємництво в віртуалі не припускав ніяких обмежень за віком, в більшості своїй не вимагає великих вкладень, а головне, надає справжню свободу вибору часу, місця роботи, заробітку і, власне, роду занять. Столичне рекрутингове агентство (Київ) «Глорія», яке вже понад десятиліття виконує якісний підбір персоналу, включаючи і IT-рекрутинг, підготувало цей пост для тих, хто має намір спробувати себе в наданні віддалених послуг через глобальну мережу. Примітно, що в Сполучених Штатах на фрілансі працює сьогодні чверть працездатного населення. Крім того, часто подібний заробіток цікавить і старшокласників, захоплених IT-технологіями.

 • Пошук потрібного фахівця для Вашого бізнесу, Глорія

  Київське агентство з підбору персоналу «Глорія» виконує по-справжньому якісний підбір персоналу з гарантією для практично всіх сфер, включаючи і IT рекрутинг. Причому принцип про кадрах, які вирішують все і всюди, тут застосовують не тільки, коли потрібно високопрофесійний керівний персонал. Підбір (Київ, фахівцями «Глорія») співробітників, в будь-якому випадку, реалізується на вищому рівні зі скрупульозним виконанням всіх складових конкретного замовлення. На перше місце незмінно ставиться відомий постулат про те, що професіоналізм працівників безпосередньо впливає і на прибуток підприємства, і на репутацію компанії в діловому світі. Тому якісний підбір персоналу з гарантією для «Глорії» - незмінна норма!

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 10 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює по всій Україні і за її межами, ми забезпечуємо пошук співробітників для великих філіальних компаній, для компаній із регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Рекрутингове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.