Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Пошук роботи в кінці року, плюси і мінуси

  У цьому пості «Глорія» - відоме рекрутингове агентство (Київ) розкриє всі плюси і мінуси пошуку роботи в кінці календарного року. Цієї інформації можна повністю довіряти, адже послуги рекрутингової компанії «Глорія» надзвичайно затребувані, а персонал - знає і досвідчений. А ще й пошук кваліфікованих фахівців, і складання рекомендацій для широкої аудиторії ведеться тут на основі новітніх досліджень.

 • З чого починається кар'єра в IT-сфері?

  Про те, що найбільш розвивалася сьогодні є IT відомо кожному. IT-фахівці з досвідом роботи, тому, що називається нарозхват на всіх континентах. З'явився в професійному сленгу навіть новий термін - IT-рекрутинг. Київ, наприклад, а точніше рекрутингове агентство (Україна) «Глорія» постійно веде пошук кандидатів на вакансію «IT-фахівець». Причому перелік конкретних пропозицій для професіоналів даного профілю часом займає не одну сторінку. Підбір потрібного персоналу не простий і пов'язаний з багатьма особливостями. Розповімо для майбутніх потенційних претендентів на подібні позиції, з чого ж починається сьогодні кар'єра в IT-сфері.

 • Які бувають менеджери і скільки вони заробляють в Україні?

  В Україні термін «менеджер» в ужиток увійшов разом з такими словами, як «логістика», «маркетинг», «рекрутингове агентство». Глорія - експерти столичного рекрутингового бюро, виконують підбір персоналу будь-якої складності, в цьому пості розкажуть, які ж сьогодні на ринку України представлені менеджери і якими окладами вони можуть похвалитися.

 • Хто такі CEO, CFO, CVO, CMO і ін ...

  Сьогодні в процесі пошуку роботи не дивно натрапити на такі абревіатури, як CFO, CEO, CMO, CVO і багато інших. Але що ж означають всі ці скорочення? Як їх правильно розуміти? Відповіді на це питання нам надали фахівці агентства «Глорія» - компанії, яка вже понад 10 років професійно надає рекрутингові послуги (Київ). Головна спеціалізація цього агентства - пошук IT персоналу. Причому підбір персоналу для IT сфери тут виконують, як для вітчизняних компаній, так і для зарубіжних підприємств.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 10 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює по всій Україні і за її межами, ми забезпечуємо пошук співробітників для великих філіальних компаній, для компаній із регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Рекрутингове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.