Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Чи потрібно готуватися до співбесіди заздалегідь?

  Що розуміють під співбесідою в рекрутингу? Так називають процес, під час якого фахівці за певний проміжок часу оцінює претендента на посаду за якимсь переліком критеріїв, включаючи сумісність з компанією і колективом.

 • Знання англійської мови підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці

  Рекрутингове агентство «Глорія» надає послуги якісного підбору і здійснює професійний пошук персоналу в Києві, регіонах. Уточнимо, відбір і оцінка персоналу - не єдиний напрямок діяльності агентства. Персонал підприємства веде активну просвітницьку роботу, публікуючи пости і статті на тему рекрутингу. Дана публікація розповідає про те, наскільки знання англійської мови підвищує конкурентоспроможність на ринку праці.

 • Чи ефективні онлайн співбесіди?

  Все частіше і частіше для первинного знайомства з тією чи іншою компанією кандидатів на певну посаду запрошують саме на онлайн співбесіду. Чи правильно діяти за таким сценарієм? У чому переваги і недоліки саме цього способу інтерв'ювання? Чи ефективно взагалі онлайн співбесіду? У всьому цьому нам допоможе розібратися рекрутингове агентство (Київ) «Глорія» - компанія, яка вже більше 10 років пропонує послуги якісного підбору персоналу. Сюди часто звертаються великі вітчизняні та імениті закордонні компанії, коли потрібен пошук кращих кандидатів і, в тому числі, підбір керівників найвищого ланки. Тому цій фірмі можна сміливо довіряти.

 • Перекваліфікація і самоосвіта - це тренд сучасності

  Глорія - це відома рекрутингова компанія (Київ), яка не тільки надає різноманітні рекрутингові послуги за договором, здійснює швидкий пошук кандидатів, кваліфікований підбір персоналу, але і велику увагу приділяє просвітницькій, превентивної роботи. Пости від провідних фахівців компанії в рівній мірі цікаві, і колегам по цеху, і зацікавленим клієнтам підприємства. Мета цієї невеликої публікації - розповісти про потенціал перекваліфікації та користь самоосвіти.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 10 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює по всій Україні і за її межами, ми забезпечуємо пошук співробітників для великих філіальних компаній, для компаній із регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Рекрутингове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.