Підбір персоналу - мистецтво побудови успішного бізнесу

Події і факти рекрутингу

 • Маркетолог - це всебічно розвинена людина. Він повинен вміти практично всі

  Кожен з нас, вибираючи спеціальність, хоче отримати професію з гідним окладом і завжди затребувану на ринку. Так ось, в умовах сучасних трудових реалій і з перспективою на найближчі 20-30 років подібними і високооплачуваними, і досить затребуваними фахівцями будуть саме вони - маркетологи. Але хто ж вони ці маркетологи, і які трудові обов'язки на них покладаються? Яку освіту і особисті якості потрібні для того, щоб досягти тут успіху? Розберемося!

 • Сучасна вакансія: Java backend розробник

  Вибираючи для себе професію, кожен з нас хочеться займатися не тільки тим, що подобається, а й тим, що приносить хороший дохід. Останнім часом чи не найбільший прибуток отримують так звані веб-розробники. Втім, веб-розробники не тільки можуть справедливо розраховувати на високу заробітну плату.

 • Заявка на підбір і пошук персоналу - перший крок на шляху до оновлення Вашої команди

  Абсолютно неважливо, чим саме займається ваша компанія. Абсолютно не важливо, як давно ваше підприємство працює на ринку. Аюсолютно не важливо, велика ваша фірма чи складається всього із кількох чоловік. Якщо персонал вашої компанії складений, спрацьований і складається з компетентних фахівців і просто людей, що дбають за успіх справи, то підприємство гарантовано буде успішним і прибутковим. Ну, а якщо ні, то і шансів на успіх немає ніяких.

 • Тонкощі підбору керівного складу організації

  Всі досвідчені підприємці відмінно знають, що успіх компанії практично на 90% залежить від співробітників підприємства. При цьому потрібно чітко розуміти, що саме керівний склад підприємства буде давати приклад всьому іншому колективу, задавати вектор руху всієї компанії, враховуючи основні тонкощі, особобливості, специфічні нюанси.

Всі події і факти »Рекрутингове агентство з підбору персоналу в Києві

Компаніям та підприємствам, які зацікавлені в компетентних і кваліфікованих співробітниках, ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю з пошуку і підбору персоналу на території Києва і не тільки. Наше команда здійснює експертну оцінку мотивації фахівців, їх професійних навичок та вмінь, трудового стажу і перспективні галузі розвитку.

Визнання нашої рекрутингової компанії на ринку праці, багаторічний досвід роботи, наявність позитивних відгуків, впевнені лідерські позиції є гарантією для наших нових клієнтів. Ми мінімізуємо ризики своїх замовників, так як гарантуемо якість своєї роботи, що прописується в договорі.

Відсутність будь-яких передоплат і відсутність збільшення вартості роботи, в ході її виконання, також є видимими перевагами для клієнтів кадрового агентства.

Ми надійний і гідний партнер, орієнтований на тривалу, компетентну та вигідну співпрацю. Ми звикли добиватися поставлених цілей швидко, впевнено і якісно. Ми вміємо цінувати час і зусилля.

Якщо ви так само як і ми націлені на результат своєї діяльності, на високі фінансові показники своєї компанії, тоді рекрутингове агенство Глорія готове надати вам свої послуги з пошуку персоналу в Києві.

Успішність діяльності залежить від прикладених зусиль, мотивації та розуміння самого процесу - на цьому концентрується успіх нашого кадрового агентства. Ми не тільки розуміємо навіщо ми це робимо, що потрібно робити, ми ще і знаємо як. Ми рекрутери і наша робота це пошук талановитих, компетентних фахівців. Ми знаємо тих, хто знає як. Ми знаємо тих кандидатів, хто мотивований на побудову кар'єри, орієнтований на досягнення, а не на уникнення невдач, ми знаємо тих кандидатів на актуальну вакансію, які підійдуть саме вам, на вашу конкретну вакансію. Для цього нам потрібно отримати вашу заявку на підбір персоналу, в якій ви вкажете всі ваші вимоги і побажання до фахівця.

Переваги рекрутингово агенства «Глорія» як партнера:

 • Ми 10 років ведемо успішний рекрутинговий бізнес.
 • Рекрутингове агентство «Глорія» - це досвідчена команда експертів з підбору персоналу.
 • Відпрацьована рекрутинговим агентством технологія пошуку необхідних фахівців
 • Компанія використовує передові методики тестування та оцінки персоналу;
 • Рекрутингова компанія працює по всій Україні і за її межами, ми забезпечуємо пошук співробітників для великих філіальних компаній, для компаній із регіональними мережами.
 • Ми працюємо по самим економічно вигідним умовам для роботодавця.
 • Рекрутингове агентство працює оперативно - перші, які підходять за всіма вимогами заявки, направляються до Клієнта на 4-5-й день з початку співпраці.
 • Наша команда завжди має індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Всі клієнти нашої компанії знають, що ми вміємо домовлятися і розуміти сторону замовника. У нас немає шаблонних кандидатів або вакансій. Ми завжди враховуємо особливості бізнесу клієнта.
 • Компанія надає комплексність послуг - підбір персоналу, рекрутинг - це основна сфера діяльності нашої компанії, разом з тим, ми є консалтинговою компанією, яка забезпечує комплексні стратегічні послуги.
 • Послуги кадрового агентства для шукачів абсолютно безкоштовні.
 • Наша компанія має гарантії якості і дотримання принципів ділової етики - компанія, яка добилася успіху у високому конкурентному середовищі. Ми пишаємося своєю найвищею якістю рекрутингу.
 • Ми постійно оновлюємо базу резюме шукачів;
 • Ми любимо свою роботу.

Якщо Вам потрібен якісний підбір персоналу - Ви звернулися в правильне Рекрутингове агенство Києва.